Producenci
O firmie

Pomysł na firmę powstał na studiach... chociaż nie... powstał dużo wcześniej.

Na studiach był skonsultowany z koleżanką. Koleżanka z entuzjazmem zareagowała na pomysł! ... I tak po skończeniu studiów założyłyśmy firmę, o której zawsze marzyłyśmy :)

Okazało się, że był to nasz falstart! ... Ale nie po to ma człowiek upór, żeby się tak od razu poddawać! ;)  Po roku czasu postanowiłam wskrzesić pomysł jeszcze raz. Przecież byłam już o rok czasu i jedną porażkę mądrzejsza.

Tym razem się udało i już sam ten fakt cieszy mnie niezmiernie i daje mi power'a i motywację do działania dla Was - klientek Bosko Butiku.

Mam nadzieję, że razem z Wami drogie klientki zbudujemy wspaniałą ! BOSKĄ ! wręcz społeczność zadowolonych klientek z naszych produktów i usług :)

 

 

Wyróżnienia i certyfikaty:

Firma otrzymała w 2019 roku certyfikowane odznaczenie FIRMA GODNA ZAUFANIA !

 

 

 

 

 

ZESPÓŁ:

Ania - założycielka firmy. Z wykształcenia doradca zawodowy, aczkolwiek stwierdziła, że woli doradzać ludziom w co najlepiej mogliby się ubrać ;) Jej styl to głównie pastele i falbanki, czyli im romantyczniej, tym lepiej...  Ania odpowiedzialna jest za social media, kontakt z klientem oraz asortyment sklepu. Uwielbia kontakt z ludźmi, a wybredny klient nie jest jej straszny. Śmiało - można sprawdzać! ;)

 

Karola - chociaż jedna trochę poważniejsza osoba w zespole. To ona mówi: "dziewczyny dobra, pogadałyśmy już 2 godziny, to może weźmiemy się za tą sesję zdjęciową, coo??" Wielka fanka języka hiszpańskiego. Styl Karoliny - odważny. Nie boi się mocnych kolorów oraz wysokich szpilek, a co jest najlepsze - super się w tym prezentuje! Karolcia odpowiedzialna jest za asortyment oraz jest modelką.

 

Kama - Najweselsza osoba w firmie oraz wielka fanka muzyki z lat 80' i 90'. Jej styl to "polskie kwiaty" wiecie już komu zawdzięczacie tą duża ilość sukienek w kwiaty w naszym sklepie. Kama odpowiedzialna jest za asortyment oraz jest modelką.

 

Anna Życińska - Skowera BUTIK, czyli ! BOSKO BUTIK ! to sklep internetowy posiadający gamę produktów dla kobiet w każdym rozmiarze, jak również gamę produktów dla dzieci w wieku/rozmiarze 86-164.

Staramy się, by asortyment, który posiadamy w ! BOSKO BUTIK ! jak najbardziej zadowalał nasze klientki. Zwracamy uwagę na jakość i estetykę ubrań. Naszym celem jest jak największa liczba zadowolonych kobiet ubierających się w ! BOSKO BUTIK ! 

 

Znajdziesz nas również na:

 

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW W ! BOSKO BUTIK !  


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Zawartość > Strony informacyjne > O firmie 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl